top of page

Hoş Geldiniz!

Ben Ceylan Hazinedar. İstanbul'da doğdum ve İstanbul Bilgi Üniversitesi'nden mezun oldum.

15 yıldır geliştirici editör, yazar koçu ve yayınevi danışmanı olarak, yazarlara yolculuklarında eşlik ediyorum. 

Sayfamda yer alan tüm kitapların, editörlüğü, yazar koçluğu ve yayınevi danışmanlığının yanı sıra, anı ve biyografi kitaplarının oluşturulmasında proje editörlüğü yapıyorum. Özellikle CEO'lara ve şirket yöneticilerine bu alanda hizmet vermekteyim. Proje kitap editörlüğü için bana mesaj atmanız yeterli.

2009 yılından bu yana, Sabitfikir, Radikal Kitap, Cogito, Baykuş, Arka Kapak, İyi Kitap ve Notos Dergisi gibi çeşitli yayın organlarında edebiyat eleştirisi ve kitap incelemesi yazılarımla yer aldım. Edebiyat dergileri ve gazetelerin kitap eklerinde uzun süreli yazarlık deneyimim bulunuyor.

Yazdığım kitap eleştirisi ve inceleme yazılarını "Nasıl Yazdılar?" isimli kitabımda bir araya getirdim.

 

2023 yılı Ocak ayında yayınevi danışmanlığı alanında faaliyet gösteren markam Kitap Ajans'ı kurdum. Türkiye'deki seçkin yayınevleri ile işbirliği içinde, yazar ve yayınevlerine danışmanlık ve strateji hizmetleri sunuyorum.

2023 yılında hizmete açtığımız Kitap Atölye'de ise kurgu ve kurgu dışı alanda bireysel ve kurumsal kitap atölyeleri düzenliyoruz. "Bir kitap nasıl hazırlanır" atölyesi, okuma kulüpleri ve yazar buluşmaları ile okuma ve yazma deneyimini geliştirmeyi hedefliyoruz.

Hem editör hem de yazar koçu olarak, birçok kişi, girişim, şirket ve CEO'nun anılarını ve başarı hikayelerini yazmalarını aktif olarak destekliyorum.

Her türlü paylaşımınız ve metin gönderimleriniz için bana editorceylan@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Hakkımda detaylı bilgi almak için www.ceylanhazinedar.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Unutmayın, yazmak yaşamaktır. Yazarsanız dönüşür ve dönüştürürsünüz...

HAKKIMDA

ceylan hazinedar hakkında
artık daha iyi bir yazarsınız
ABOUT ME
bottom of page