top of page

KİTAPLAR

Blöf / Aşkın Aşınmış Hali

Karakarga Yayınları / Roman

Blöf, bireylerin ruh hallerinin ikili ilişkilerine davranışsal olarak nasıl yansıdığı ve kişinin karar mekanizması üzerinde nasıl etkiler yarattığını, dünyanın en tutkulu duygusu kabul edilen aşk teması üzerinden, çağın gerçekleri ve hissettirdikleriyle aşkın biraz da aşınmış halini okuyucuya iletmeyi amaçlıyor.

Yüzyıllardır türlü şekillerde anlatılagelmiş aşk hikâyelerinden birini, ana karakterimizin psikolojisiyle harmanlanmış şekilde, tüm gelgitleriyle karşımızda buluyoruz. Modern insanın aşkı, özlem, takıntı, intikam, merhamet gibi temalar etrafında okuyucuya aktarılıyor.

Sanatın iyileştirici gücünü roman türünün bir örneğiyle aşk izleği üzerinden okuyucuya hissettiren Blöf, niyetlendiği empati duygusuyla delikli ilişkilerin yaşandığı dünyamızda birbirimize çare olma arayışımızı dillendiriyor. 

Blöf / Aşkın Aşınmış Hali Karakarga Yayınları / Roman

Hipertansiyon Korkulacak Bir Hastalık Değildir

Destek Yayınları / Sağlık

lk kitabı Kolesterol Gerçeği ile kalp ve damar hastalıklarının önlenebilir olduğuyla ilgili büyük farkındalık oluşturan Prof. Dr. Hüseyin Bozbaş, bu çalışmasında ise ülkemizde ve dünyada son derece yaygın olan hipertansiyon hakkında yüksek farkındalık oluşturmayı amaçlıyor.

Hipertansiyon hakkında bilmeniz gereken en temel bilgiler, doğru bilinen yanlışlar ve en önemlisi hasta hikâyeleriyle bu kitap, bir başvuru kaynağı olmanın yanında hastalar ve hasta yakınları için de önemli bir referans olacak.

Hipertansiyon Korkulacak Bir Hastalık Değildir Destek Yayınları / Sağlık

KÜÇÜK İŞLER BÜYÜK ÖZGÜRLÜKLER 

Butik Yayınları / Kişisel Gelişim 

Yatırım danışmanı sevgili Mert Başaran ile yaptığımız görüşme ve kayıtlar çerçevesinde hazırlanan Küçük İşler Büyük Özgürlükler, para kazanmanın unutulmuş sırlarını kulağınıza fısıldıyor hem de güvenilir bir sesle...

Hazırsanız başlayalım...

KÜÇÜK İŞLER BÜYÜK ÖZGÜRLÜKLER  Butik Yayınları / Kişisel Gelişim

Peloton Liderliği

Destek Yayınları / Kişisel Gelişim 

“Peloton Liderliği”; liderlik kavramını, bisiklet yarışlarındaki Peloton’un (en kalabalık yarışmacı grubu) dinamiklerine benzeterek günümüz iş dünyasına başarının kapılarını aralayacak yepyeni bir perspektif sunuyor. Bu kitap, Peloton yarışlarındaki her bireyin bir lider olduğunu, buradan aldığı ilhamla bu tür bir liderliğin gücünün bir organizasyonu nasıl motive edip, bir arada tutabildiğini yaratıcı bir dille okuyucularına sunuyor.

“Peloton Liderliği”; yalnızca bir liderin etkisine dayanmaz, aksine her takım üyesinin katılımını ve sorumluluk almasını teşvik eder. Birlikte yoldayken güçlenmek, hedeflere ulaşmak arzusuyla güçlü takımlar oluşturmanın ipuçlarını veren bu kitap, aynı zamanda size özgüvenle liderlik yapmanızı sağlayacak stratejiler, iletişim teknikleri, takım motivasyonu ve kültürü güçlendirme gibi konulara odaklanan pratik örnekler ve bilgiler de sunuyor.

Peloton Liderliği Destek Yayınları / Kişisel Gelişim
bottom of page