top of page

Kitap Ajans

Yazar Sadece Yazsın Diye...

Ceylan Hazinedar - Editör - Kitap Ajanı - Kitap Ajans - Kitap Danışmanı

Kitap çıkarmak için yayıncılık dünyasını bilmek, aylarca uğraşmak, kendinizi ve kitabınızı kabul ettirmeye çalışmak zorunda değilsiniz. Kitap Ajans olarak kitabınız için en doğru yayınevini buluyoruz. 

 

Ajans olarak temsilciliğinizi yürütüyor, ağımızdaki yayınevleri ile yazarları buluşturuyor, yazarın kitabını kolaylıkla çıkarabilmesini sağlıyoruz.

Verdiğimiz yazar koçluğu, geliştirici editörlük ve yayın danışmanlığı hizmetleriyle taslak dahi olsa metinlerinizi raflardaki okunan kitaplara dönüştürüyoruz. 

Yayıncılık sektöründeki  onyılların deneyimi ve bağlantısını satan ve okunan kitaplara dönüştürüyoruz. Bir metnin başlangıcından okurlarıyla buluşana kadarki süreçte her aşamada yazarın yanında yer alıyor, bu keyifli yolculuğu raflardaki kitaplara çeviriyoruz.

Uzun yıllardır yazarlar ve yayıncılarla birlikte çalışıyor, köprü oluyorum. Edindiğim bilgi ve deneyim bana yazarın kitabını çıkarırken daha rahat olması gerektiğini öğretti. Siz sadece karar verin, Kitap Ajans ile kitabınız okuyucuları ile kolaylıkla buluşacak!

Ceylan Hazinedar

Kurucu

www.ceylanhazinedar.com

bottom of page